Menu:

Adres


Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Ks. Stanisława Konarskiego

  • ul. Jana Pawła II 26
    37-500 Jarosław
    tel. (16) 624 20 90


Absolwenci 2015/2016


KLASA III A
WYCHOWAWCA
Grażyna Buszta 

KLASA III B
WYCHOWAWCA
Małgorzata Marcinko

KLASA III C
WYCHOWAWCA
Ewa Konopka / Katarzyna Piątek

KLASA III D
WYCHOWAWCA
Beata Łuków

KLASA III E
WYCHOWAWCA
Stefania Kubejko


Absolwenci 2013/2014


KLASA III A
WYCHOWAWCA
AGNIESZKA WILK-LESIAK 

KLASA III B
WYCHOWAWCA
ANNA BURY

KLASA III C
WYCHOWAWCA
WOJCIECH STANISZEWSKI

KLASA III D
WYCHOWAWCA
AGNIESZKA JAMRUGIEWICZ

KLASA III E
WYCHOWAWCA
BOŻENA LENAR-IWANOWICZ

KLASA III F
WYCHOWAWCA
DOMINIKA STANISZEWSKA


Absolwenci 2012/2013


KLASA III A
WYCHOWAWCA
GRAŻYNA BUSZTA

KLASA III B
WYCHOWAWCA
AGATA GILARSKA

KLASA III C
WYCHOWAWCA
STEFANIA KUBEJKO

KLASA III D
WYCHOWAWCA
BEATA ŁUKÓW

KLASA III E
WYCHOWAWCA
MAŁGORZATA MARCINKO

KLASA III F
WYCHOWAWCA
EWA KONOPKA


Absolwenci 2009/2010


KLASA III A
WYCHOWAWCA
MAŁGORZATA MARCINKO

KLASA III B
WYCHOWAWCA
STEFANIA KUBEJKO

KLASA III C
WYCHOWAWCA
ANNA MUSIAŁ

KLASA III D
WYCHOWAWCA
GRAŻYNA BUSZTA

KLASA III E
WYCHOWAWCA
MAGDALENA MAKOWSKA

KLASA III F
WYCHOWAWCA
EWA KONOPKA


Absolwenci 2008/2009


KLASA III A
WYCHOWAWCA
ELŻBIETA ŻURAWSKA

KLASA III B
WYCHOWAWCA
AGNIESZKA TOMASZEWSKA

KLASA III C
WYCHOWAWCA
BEATA CZERWIŃSKA

KLASA III D
WYCHOWAWCA
MAŁGORZATA SPÓLNIK

KLASA III E
WYCHOWAWCA
ELŻBIETA ZYGADŁO

KLASA III F
WYCHOWAWCA
BEATA ŁUKÓW


Absolwenci 2007/2008


KLASA III A
WYCHOWAWCA
DANUTA MAKARA

KLASA III B
WYCHOWAWCA
BOŻENA LENAR-IWANOWICZ

KLASA III C
WYCHOWAWCA
AGNIESZKA STANISZEWSKA

KLASA III D
WYCHOWAWCA
ANNA BURY

KLASA III E
WYCHOWAWCA
AGNIESZKA JAMRUGIEWICZ

KLASA III F
WYCHOWAWCA
KRYSTYNA SZCZYGIEŁ


Absolwenci 2006/2007


KLASA III A
WYCHOWAWCA
EWA KONOPKA

KLASA III B
WYCHOWAWCA
GRAŻYNA BUSZTA

KLASA III C
WYCHOWAWCA
STEFANIA KUBEJKO

KLASA III D
WYCHOWAWCA
DANUTA DRAGANIK

KLASA III E
WYCHOWAWCA
MAGDALENA MAKOWSKA

KLASA III F
WYCHOWAWCA
MAŁGORZATA MARCINKO


Absolwenci 2005/2006


KLASA III A
WYCHOWAWCA
AGNIESZKA KIPER

KLASA III B
WYCHOWAWCA
ELŻBIETA ŻURAWSKA

KLASA III C
WYCHOWAWCA
MAŁGORZATA SPÓLNIK

KLASA III D
WYCHOWAWCA
BEATA CZERWIŃSKA

KLASA III E
WYCHOWAWCA
BEATA ŁUKÓW

KLASA III F
WYCHOWAWCA
ELŻBIETA ZYGADŁO


Absolwenci 2004/2005


KLASA III A
WYCHOWAWCA
JANUSZ KALTENBERG

KLASA III B
WYCHOWAWCA
WOJCIECH STANISZEWSKI

KLASA III C
WYCHOWAWCA
KRYSTYNA SZCZYGIEŁ

KLASA III D
WYCHOWAWCA
AGNIESZKA JAMRUGIEWICZ

KLASA III E
WYCHOWAWCA
ANNA BURY

KLASA III F
WYCHOWAWCA
BOŻENA LENAR- IWANOWICZ


Absolwenci 2003/2004


KLASA III A
WYCHOWAWCA
MAGDALENA MAKOWSKA

 

KLASA III B
WYCHOWAWCA
DANUTA DRAGANIK

KLASA III C
WYCHOWAWCA
DOROTA GRZĘDA

KLASA III D
WYCHOWAWCA
MAŁGORZATA MARCINKO

KLASA III E
WYCHOWAWCA
STEFANIA KUBEJKO

KLASA III F
WYCHOWAWCA
EWA KONOPKA


Absolwenci 2002/2003


KLASA III A
WYCHOWAWCA
ANNA SZURGOCINSKA

KLASA III B
WYCHOWAWCA
MAŁGORZATA SPÓLNIK

KLASA III C
WYCHOWAWCA
ELŻBIETA ZYGADŁO

KLASA III D
WYCHOWAWCA
BEATA CZERWIŃSKA

KLASA III E
WYCHOWAWCA
JADWIGA PLEŚNIAK

KLASA III F
WYCHOWAWCA
AGNIESZKA JANEZKA

KLASA III G
WYCHOWAWCA
STEFANIA KUBEJKO