Menu:

Adres


Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Ks. Stanisława Konarskiego

  • ul. Jana Pawła II 26
    37-500 Jarosław
    tel. (16) 624 20 90

Orły PG 2


WeronikaMakowska

Klasa III - 2013/2014
  • laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego,
  • wyróżnienie w XII Regionalnym Konkursie Recytatorskim i Poetyckim im. Jerzego Hordyńskiego, wyróżnienie na Jasełkach,
  • laureatka II Ogólnopolskiego Maratonu Matematycznego Banachiada,
  • finalistka Powiatowego Konkursu „Mistrz matematyki”,

Klasa II - 2012/2013

  • finalistka Wojewódzkiego Konkursu z historii;
     finalistka etapu Wojewódzkiego Ogólnopolskiej Olimpiady „Myśli Jana Pawła II”;
     wyróżnienie w XI edycji konkursu fotograficznego „Piękne podkarpacie – czyste i zielone”

Klasa I - 2011-2012

  • nagroda Wojewody Podkarpackiego w ramach programu wspierania uzdolnionej młodzieży „Nie zgubić talentu”
  • finalistka Wojewódzkiego Konkursu z historii;



Damian Sobolewski

Klasa III - 2013/2014
  • laureat Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki,
  • laureat II Ogólnopolskiego Maratonu Matematycznego Banachiada,
  • laureat Powiatowego Konkursu „Mistrz Matematyki”,
  • laureat Matematycznych Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży (2 miejsce w powiecie, 3  miejscew województwie, 29 miejsce w kraju);



Jakub  Drapała

Klasa III - 2012/2013

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu chemicznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty;
  • laureat Wojewódzkiego Konkursu fizycznego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty;
  • laureat Wojewódzkiego Konkursu wiedzy technicznej "Sapere Aude" - odważ sie być mądrym;
  • finalista Wojewódzkiego Konkursu z matematyki;
  • finalista Wojewódzkiego Konkursu z geografii;
  • VII miejsce w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Matematyczno-Logicznej;
  • II miejsce w I Banachiadzie - Maratonie Matematycznym;
  • II miejsce w powiatowym konkursie "Mistrz Matematyki";
  • laureat Regoinalnego Konkursu Fizycznego "Młody Einstein", otrzymał tytuł "Młodego Einsteina".


Dominika  Furgała

Klasa III - 2012/2013

  •  Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Wszyscy dbamy o Bałtyk;
  • II miejsce w I Banachiadzie - Maratonie Matematycznym;
  • finalistka Regionalnego Konkursu Fizycznego "Młody Einstein".


Jakub Żyta

Klasa I - 2007/2008

·        3 miejsce Regionalny Konkurs "Ziemia Nasza Planeta"
·        1 miejsce Rejonowy Konkurs "Znam Mapę Świata"

 

klasa II -2008/2009

·        finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii;

·        4  miejsce (wyróżnienie) w VIII Rzeszowskim 

Konkursie Matematycznym Gimnazjalistów dla kl. II;

·         1  miejsce w regionalnym konkursie „Ziemia Nasza Planeta";

·        2  miejsce w międzygimnazjalnym konkursie „Środowisko i walory turystyczne Europy”.

 

Klasa III- 2009/2010

·        finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii,

·        laureat rejonowego konkursu „Mistrz matematyki”,

·        finalista rejonowego konkursu „Młody Einstein


Maciej Imiełowski

Klasa III- 2009/2010

 
·        finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki;

·        finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z fizyki;

·        finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego zjęzyka angielskiego;

·        finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z techniki;

·        laureat rejonowego konkursu „Młody Einstein”;

·        finalista rejonowego konkursu „Mistrz matematyki”.

 


 

Przemysław Półtorak

Osiągnięcia:

Klasa I- 2006/2007

·      laureat regionalnego konkursu z geografii „Ziemia nasza planeta” ;

·      laureat Powiatowego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej.

 

Klasa II- 2007/2008

·        VIII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie o Unii Europejskiej;

·       laureat regionalnego konkursu z geografii „Znam mapę świata”;

·      laureat Powiatowego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej.

 

Klasa III- 2008/2009

·      Finalista Ogólnopolskiego Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”;

·      laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty z geografii i historii ;

·      finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty z fizyki;

·        VIII miejsce w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego

·        laureat Konkursu Wiedzy Technicznej "sapere aude" – odważ się być mądrym”;

·        3  miejsce w międzygimnazjalnym konkursie matematycznym „Mistrz Matematyki”,