Osiągnięcia Uczniów

Osiągnięcia edukacyjne uczniów 2013/2014


L.p. Imię i nazwisko Osiągnięcia
1. Weronika Makowska
  • laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego,
  • wyróżnienie w XII Regionalnym Konkursie Recytatorskim i Poetyckim im. Jerzego Hordyńskiego, wyróżnienie na Jasełkach,
  • laureatka II Ogólnopolskiego Maratonu Matematycznego Banachiada,
  • finalistka Powiatowego Konkursu „Mistrz matematyki”,
  • 2 miejsce w miejskim konkursie poetyckim „Do Ciebie wołam Człowieku, Ciebie szukam”,
  • udział w IX Olimpiadzie Matematycznej Gimnazjalistów;
2. Damian Sobolewski
  • laureat Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki,
  • laureat II Ogólnopolskiego Maratonu Matematycznego Banachiada,
  • laureat Powiatowego Konkursu „Mistrz Matematyki”,
  • laureat Matematycznych Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży (2 miejsce w powiecie, 3  miejscew województwie, 29 miejsce w kraju);
3. Michał Parzniewski
  • finalista Miedzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA,
  • laureat Wojewódzkiego Konkursu z Biologii,
4. Paweł Knap
  • finalista Wojewódzkiego Konkursu z Historii,
  • laureat Powiatowego Konkursu z fizyki „Młody Einstein”;
5. Gabriela Broda
  • finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Geografii,
  • Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym, „Porozmawiajmy o AIDS”,
  • laureatka konkursu regionalnego „Wędkarstwo w krajobrazach Podkarpacia” – kategoria rysunek,
  • wyróżnienie w powiatowym konkursie „Magia kolorów”;
6. Monika Makar
  • finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Chemii,
  • laureatka Powiatowego Konkursu z fizyki „Młody Einstein”,
  • 1 miejsce w szkolnym konkursie z języka niemieckiego;
7. Iwona Bieniasz
  • finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego,
  • 4 miejsce w międzygimnazjalnym konkursie z języka angielskiego,
  • 1 miejsce w szkolnym konkursie z języka angielskiego;
8. Michał Krzywiński
  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Technicznego;
9. Piotr Kaliciak
  • finalista Miedzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA,
  • laureat Matematycznych Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży (1 miejsce w powiecie, 2  miejsce w województwie, 10 miejsce w kraju),
  • 1 miejsce w szkolnym konkursie z matematyki dla klas I;
10. Emilia Matrejek
  • finalista Miedzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA,
  • laureatka międzygimnazjalnego konkursu z języka angielskiego;
11. Piotr Żyta
  • finalista Miedzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA,
  • 2 miejsce w międzygimnazjalnym konkursie „Bezpieczeństwo w   Ruchu Drogowym”,
  • 4 miejsce w międzygimnazjalnym konkursie „Ratownicy są wśród nas”;
12. Anna Pliś
  • 3 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o ks. Stanisławie Konarskim
  • 2 miejsce w VII Jarosławskich Potyczkach Ortograficznych,
  • wyróżnienie w miejskim konkursie na prezentacje multimedialną o Janie Pawle II;
13. Keli Jabłońska
  • 2 miejsce w międzygimnazjalnym turnieju Uzależnieniom mówimy nie”,
  • 2 miejsce w miejskim konkursie „Zachowaj trzeźwy umysł”;
14. Aleksandra Łyżyń
  • wyróżnienie w miejskim konkursie na prezentacje multimedialną o Janie Pawle II;
15. Monika Pieniążek
  • wyróżnienie w XII Edycji Konkursu Ekologiczno – Wędkarskiego „Wędkarstwo w Krajobrazach Podkarpacia – 2013” kat. Fotograficzna;
16. Martyna Brodowicz
  • 1 miejsce w miejskim konkursie literackim o Janie Pawle II,
  • nagroda specjalna w konkursie recytatorskim „A to Polska właśnie…”;
17. Jagoda Siry
  • Mistrzyni Polski w IV Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików Młodych w Łucznictwie;
18. Magdalena Domszy
  • 2 miejsce w szkolnym konkursie z języka niemieckiego;
19. Oliwia Szkudlarek
  • 3 miejsce w szkolnym konkursie z języka niemieckiego;
20. Kacper Greń
  • 1 miejsce w szkolnym „Długoterminowym konkursie z matematyki”;
21. Aleksandra Karcińska
  • 2 miejsce w międzyszkolnym konkursie z języka angielskiego;
22. Przemysław Foryś
  • 3 miejsce w międzyszkolnym konkursie z języka angielskiego;
23. Jolanta Blok
  • 1 miejsce w powiatowym turnieju „Potyczki matematyczno – ekonomiczne”;
24. Adrianna Socha
  • 1 miejsce w konkursie fotograficznym „Stres nam nie straszny”;
25. Aleksandra Karcińska
  • 1 miejsce w miejskim konkursie plastycznym „W świecie dziecięcych marzeń”;
26. Jakub Romanów
  • 2 miejsce w miejskim konkursie plastycznym „W świecie dziecięcych marzeń”;
27. Rafał Bartłomowicz
  • 4 miejsce w międzygimnazjalnym konkursie „Ratownicy są wśród nas”;
28. Szymon Waszkiewicz
  • 4 miejsce w międzygimnazjalnym konkursie „Ratownicy są wśród nas”,
  • 2 miejsce w międzygimnazjalnym konkursie „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”;
29. Katarzyna Czajka
  • 1 miejsce w miejskim konkursie plastycznym „Tradycje udziału żołnierzy polskich w misjach pokojowych w latach 1953 – 2014”,
  • 2 miejsce w miejskim  konkursie plastycznym „Bohaterowie utworów Henryka Sienkiewicza”,
  • wyróżnienie wpowiatowym konkursie „Namaluj poezje Adama Mickiewicza”;


Uczniowie naszego gimnazjum brali udział we wszystkich zawodach organizowanych na terenie naszego miasta.

Osiągnięcia uczniów:

Indywidualne biegi przełajowe na 1000 m
Katarzyna Janas - 1 miejsce w powiecie,

Magdalena Fedor – 3 miejsce w powiecie,

Joanna Motowidło – 4 miejsce w powiecie,
Koszykówka dziewcząt 3 miejsce w  mieście,
Koszykówka chłopców 2 miejsce w mieście;
Piłka ręczna dziewczęta    2 miejsce w mieście,
Piłka ręczna chłopcy 1 miejsce w mieście, 3 w powiecie;
Siatkówka dziewczęta 2 miejsce w mieście;
Siatkówka chłopcy 2 miejsce w mieście;
Piłka nożna kl I i II chłopcy 2 miejsce o Puchar Dyrektora PG 5;
Piłka nożna kl. I chłopcy 1 miejsce o Puchar Dyrektora PG 3;
Tenis stołowy dziewczęta 1 miejsce w mieście, 3 w powiecie;
Tenis stołowy chłopcy 2 miejsce w mieście;
Sztafetowe biegi przełajowe dziewczęta 4 miejsce w powiecie;
Sztafetowe biegi przełajowe chłopcy 5 miejsce w powiecie;
Indywidualne mistrzostwa w lekkiej atletyce
Aleksander Gwóźdź – 300 m - 2 miejsce w powiecie,4 w województwie;

Szymon Gilarski – skok w dal -  1 miejsce w powiecie, 6 w województwie;

Mateusz Długoń – 300 m – 3 miejsce w powiecie, 8 w województwie;

Kacper Knap – 100 m- 1 miejsce w powiecie, 19 w województwie;

Piotr Jaromi – 3 miejsce w powiecie;

Michał Makulski – pchnięcie kulą – 3 miejsce w powiecie,

Magdalena Fedor – 600 m – 2 miejsce w powiecie;

Katarzyna Janas – 600 m- 3 miejsce,

Urszula Pelc – pchnięcie kulą – 4 miejsce w powiecie;

Joanna Stańko – 300 m – 4 miejsce w powiecie,

Anna Olejarz – skok wzwyż – 3 miejsce w powiecie;

Paula Skrzypek – skok wzwyż 4 miejsce w powiecie;
Liga La – 1 miejsce w mieście,
2 w powiecie i 8 w województwie
Mateusz Kowalski, Kacper Knap, Aleksander Gwóźdź, Mateusz Długoń, Rafał Bartłomowicz, Klaudiusz Kłak, Hubert Drążek, Hubert Cypcar, Michał Maciewicz, Jędrzej Fiejtek, Michał Makulski, Kamil Maczuga, Karol Morawski, Adrian Pszonak;
Wielobój gimnastyczny – 9 miejsce w województwie    Monika Rząsa, Klaudia Misiło, Adrianna Socha, Aleksandra Flak;
Aerobik: 1 miejsce w powiecie, 9 w województwie
Oliwia Gładysz, Dominika Sęk, Wiktoria Trojniak, Patrycja Urbańczyk, Paula Gwóźdź, Wiktoria Maczuga, Zuzanna Matrejek, Kamila Wolańska, Kamila Cisoń, Karolina Sosnowska;
Pływanie Amadeusz Sowiński – 9 miejsce w województwie;
Pływanie drużynowo w półfinałach wojewódzkich
chłopcy – 4 miejsce,
dziewczęta – 5 miejsce;
Pływanie indywidualnie w półfinałach wojewódzkich
Weronika Makowska – 2 miejsce w półfinale wojewódzkim;
Amadeusz Sowiński – 2 miejsce w półfinale wojewódzkim;
Pływanie drużynowo w mieście
chłopcy – 1 miejsce;
dziewczęta – 1 miejsce;
Pływanie indywidualne w mieście
chłopcy kl. I – 3 medale złote, 4 srebrne;

chłopcy kl. II i III – 3 medale złote, 3 srebrne;

dziewczęta kl. I – 1 medal złoty;

dziewczęta kl. II i III – 2 medale złote, 1 srebrny i 1 brązowy;

W klasyfikacji generalnej zawodów miejskich
chłopcy – 1 miejsce;
dziewczęta – 1 miejsce



Osiągniecia edukacyjne uczniów 2012/2013

Osiągniecia edukacyjne uczniów 2011/2012

Osiągniecia edukacyjne uczniów 2010/2011

Osiągniecia edukacyjne uczniów 2009/2010

Osiągniecia edukacyjne uczniów 2008/2009

Osiągniecia edukacyjne uczniów 2007/2008

 Osiągniecia edukacyjne uczniów 2006/2007

Osiągniecia edukacyjne uczniów 2005/2006

Osiągniecia edukacyjne uczniów 2004/2005

Osiągniecia edukacyjne uczniów 2003/2004

Osiągniecia edukacyjne uczniów 2002/2003



POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ